Skvělá viditelnost za všech podmínek

0 Comments

Slunce už není v dnešní moderní době jediným světelným zdrojem na světě. Bůh sice řekl budiž světlo, ale bohužel jen ve dne, ale co dělat v noci? Dříve lidé využívali oheň. Používali nejrůznější lucerny, svíčky, louče či petrolejové lampy, ale od vynálezu elektrického proudu a samozřejmě žárovky už se na tyto středověké propriety spoléhat nemusíme a můžeme si dopřávat opravdu kvalitní viditelnost naprosto všude. Díky světelným zdrojům si můžeme dobrou viditelnost dopřávat nejen v našich interiérech, ale také ve venkovních prostorách.

venkovní lampa

A právě pro dokonalou viditelnost kdekoliv venku byla před mnoha lety vyvinuta sodíková výbojka. Ano, právě tento dokonalý světelný zdroj je plně určen pro nasvícení každého tmavého koutu venku. Využívají se nejen ve veřejném osvětlení v pouličních lampách, ale také k osvětlení parkovišť, venkovních ploch před budovami a také pro dobrou viditelnost ve sportovních či průmyslových areálech. Zajistí Vám dokonalou viditelnost v tom nejhorším počasí a mají opravdu dlouhou životnost.

žárovka

Dalším typem výbojky je tak zvaná halogenidová, která má sice trochu jiné využití než sodíková, ale je stejně důležitým světelným zdrojem. Halogenidovou výbojky lze využít k dokonalému nasvícení nejrůznějších výstavních ploch, výkladních skříní, ale jsou typy, které se využívají například při focení či do neonových nápisů. Její úloha je prostě dobře nasvítit místo, na které ji namíříte.

Oba druhy výbojek, jak sodíkové, tak halogenidové najdete v naší široké a rozmanité nabídce světelných zdrojů a to od předních výrobců na světovém trhu v mnoha různých provedeních. Stačí si jen vybrat. Pokud si nevíte, jaký druh světelného zdroje vyžaduje Vaše svítidlo, neváhejte se na nás obrátit o pomoc, rádi Vám pomůžeme s výběrem. Dopřejte si opravdu kvalitní světlo kdekoliv potřebujete díky spolehlivým světelným zdrojům od nás.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup