Bazénová voda bez starostí

0 Comments

Na letní období se většina lidí těší především díky možnému osvěžení, kterého můžou dosáhnout v bazénu. Pokud patříte mezi šťastlivce, kteří vlastní domácí zahradní bazén, jistě dobře víte, že není snadné poprat se s nešvary, které mají za příčinu zakalení vody.
Aby se vám ji povedlo udržet v bezkonkurenčním stavu po dobu celé sezóny koupání, musíte sáhnout zejména po kvalitní chemii. Multi tablety maxi 5v1 chlorito.cz jsou jedinečným příkladem toho, že mít čistou vodu bez závad není žádný oříšek.
Mají za úkol postarat se díky několika účinným látkám o to, abyste si koupání užívali naplno a opravdu bez starostí.potápení

Zvládnou boj se vším, co může vodu znehodnotit

Jejich síla spočívá v jejich složení. Obsahují látky, které bazénovou vodu dokonale udrží ve stavu, který bude pro vaši pohodu v bazénu více než uspokojivý.
Co všechno tedy dokážou?

  1. Zajistí kompletní desinfekci vaší vody.
  2. Dopřejí jí tolik důležité vyvločkování.
  3. Zamezí výskytu zelených a hnědých řas.
  4. Projasní vodu od základů.
  5. Stabilizují pH, kterého hodnota je důkazem bezchybné vody.

Ještě předtím, než jich začnete používat, je základem prvotní úpravy vaší vody to, že zjistíte a následně i upravíte požadované pH na optimální hodnotu. Díky tomu se postaráte o to, že jejich účinnost bude prvotřídní a rovněž i o to, aby vás nezklamaly v žádném ohledu.hračky v bazénu

Dávkování a použití

V závislosti od toho, jak velkou nádrž vlastníte, byste si měli zvolit i velikost balení tablet, které pro ni budou nejvíce účinné. Tablety maxi jsou vhodné převážně do větších nádrží, ve kterých se budou rozpouštět zhruba 10 dní. Je nutné jich v každém ohledu umístit do plováku na tablety, ve kterém se budou postupně uvolňovat.
Buďte si jistí, že s touto volbou tablet budete spokojeni, protože jsou natolik účinné, že i v případě vaší nepřítomnosti nebo delším pobytu mimo domov, vám udrží vodu průzračnou a bez možného zakalení. A to i v situaci, kdy nebudete mít zapojenou filtraci.