Co se bude hodit při sportu na podzim

0 Comments


To je dobře, protože na sportu přece není nic špatného, ale právě naopak! Díky pravidelnému pohybu máte mnohem větší šanci na udržení lepší postavy a podaří se vám tak si nejen užít vánoční svátky bez výčitek, ale váš start do hubnutí v novém roce bude také o něco lepší. Budete mít totiž již slušné základy z toho předešlého a na ty se vždycky dobře navazuje, pokud jsou správně vytvořené. Podzimní sport a pobyt ve venkovních podmínkách se však od toho letního v mnoha ohledech liší. Na co byste se tedy rozhodně měli připravit a co se nevyplatí při podzimním sportování podceňovat?

Podzimní louka

Podzimní počasí s sebou (na rozdíl od toho letního) přináší citelné ochlazení, které se určitě nevyplácí podcenit. Můžete si totiž díky němu přivodit mnohem horší věci než jen obyčejné nachlazení. Při pobytu venku by vám tak určitě neměla chybět dostatečná zásoba sportovního oblečení, které nejen dobře odvádí vlhkost, ale také kvalitně zahřeje a vaše tělo se v něm cítí pohodlně a komfortně tak, jak to jen jde (se slevou na About you by to mohlo jít při nákupech však ještě lépe). Ačkoliv však počasí je chladnější, stále je nutné do těla pravidelně doplňovat tekutiny, a při sportu to platí dvojnásobně.

Muž v běhu

Nezapomínejte doma tedy ani na dostatečné zásoby tekutin a klidně si je s sebou přibalte v termosce. Jediným rozdílem však není jen snížení teplot, ale také mnohé nižší viditelnost. Hodit se vám tak zvláště ve večerních či pozdních odpoledních hodinách bude baterka či čelovka, a pokud sportujete v oblasti, kde mohou projíždět vozidla, nezapomeňte si na oblečení připevnit i nějaký ten reflexní prvek. Může vám totiž doslova zachránit život! A neměla by vám chybět ani malá svačinka k zakousnutí. Provozovat sport v podzimních měsících je zcela běžné a ať už se rozhodnete pro cokoliv, lze jen popřát, ať si pohyb užíváte a radost z něj vám dlouho vydrží!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup