Nenechte váš bazén zahálet

0 Comments


Zapuštěný bazén na zahradě je něco jako malířské plátno a vaše tělo představuje barvy na malířské paletě. K čemu smysluplně bazén využít, aby to nebyla jen nudná vana s vodou, kde se smočíte, uděláte tři tempa a za pět minut už jste zas venku? Jak vymalovat nádherný obraz, když tu máte veškeré malířské potřeby k dispozici? A zapuštěný bazén cena by vám neměla vaši radost pokazit.

bazénové dno

V bazénu lépe chutná – je známo, že u vody víc chutná, než kdekoli jinde, a platí to zřejmě i pro pobyt v bazénu. Možná, že si tu i víc vychutnáte donesené občerstvení. Dopřejte si u bazénu zmrzlinový pohár, palačinky, pizzu, obložené chlebíčky, zkrátka vše, co máte rádi. A nepřehánějte to s alkoholem, ten otupuje smysly a brání vám prožít až do morku kostí tu pravou rozkoš, kterou dokáže navodit vodní masa.

voda v bazénu

Masáže a doteky – o milování v bazénu sní kde kdo, a podobné představy se tu a tam objevují i ve filmech a videoklipech, ale co taková masáž? A nemusí být ani erotická. Doteky lidskou dlaní pod vodní hladinou nebo s přispěním vody, která šplouchá a stříká na povrch zad, ramen nebo zdvižených chodidel jsou velmi uklidňující a podporují ozdravný regenerační proces a odblokování od nepříjemných životních zkušeností a prožitků.

U vody se dá skotačit – klidní jedinci se vsunou pod hladinu a mohou tu třeba meditovat, ale bazén je báječná příležitost i pro fyzický pohyb. Kromě plavání a potápění ke dnu je zapuštěný bazén perfektní zdroj zábavy pro skákání do vody. Chytněte se za ruce a s rozběhem skočte do vody po nohou, pro zamilované páry je skok do vody báječnou příležitostí k rozproudění energie, kterou pak můžete využít i pro erotické hrátky.

Vezměte si k vodě něco na házení – u vody vás to bude bavit házet házecí disk (Frisbie) a míče různé velikosti a kromě házení byste mohli vyzkoušet i nějaké lodní modely. Prodává se jich celá řada nebo si model můžete postavit sami, pokud k tomu máte sklony a předpoklady, zejména dostatek trpělivosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup