Před cestou do zahraničí uzavřete pojistku. Vyhnete se tak možným problémům

0 Comments

Jsou věci, které můžeme před cestou do zahraničí ovlivnit, ale pak jsou takové, se kterými nelze dopředu počítat. A ty patří většinou k těm méně příjemným. Před cestou zajistíme byt, můžeme poprosit sousedy, aby se nám postarali o květiny, domácí mazlíčky a také pohlídali náš domov před nežádoucími hosty.

  • Odjíždíme tedy naprosto klidní a najednou přijde zlom.
  • Na dovolené se nám stane úraz, onemocníme nebo nám vykradou hotelový pokoj.

cestovní pojištění

Co teď? Rozhodně nepropadat zoufalství. Vzhledem k tomu, že máme uzavřené vhodné pojištění, nemůže nás některá z popsaných situací příliš rozhodit. Sice je to nepříjemné, ale řešitelné. Stačí zvednout telefon a o vše bude postaráno. Ale to platí pouze v případě, že máme skutečně uzavřené vhodné cestovní pojištění.

V oblasti pojištění do zahraničí máme mnoho možností a pojišťovny nabízejí celou řadu produktů. Některé jsou výhodné, některé méně. Dobrou variantou je uzavřít pojištění na míru. Což znamená, že je do pojištění zahrnuto vše, co by vás mohlo eventuelně na cestě nebo při pobytu potkat. Bylo by asi zbytečné nechat se pojistit proti úrazu při vysokohorské turistice, pokud je vaším cílem poznávací zájezd některého zahraničního města.

Kde tedy hledat vhodné pojištění?

Pojištění do zahraničí AXA ASSISTANT nastaví tento produkt přesně podle vašich požadavků. Při výběru vhodné pojistky máte tři základní možnosti výběru.

pojištění

  1. Excelent je vhodný pro náročného turistu, který chce na cestách zažít trochu toho adrenalinu. Jsou zde zakomponované například náhrady na zásah horské služby nebo repatriaci (umožnění návratu zpět do vlasti).
  2. Komfort – pojištění pro klidnou a nenáročnou dovolenou v rámci Evropy.
  • Obě tyto varianty v sobě zahrnují také právní asistenci, odpovědnost za škodu na majetku a pojištění zavazadel.
  1. Třetí možností je pojištění Reference, které je určené na krátké návštěvy sousedních zemí.

V pojištění Reference jsou zahrnuty léčebné výlohy, ale nikoliv odpovědnost za škodu. Každé pojištění může být doplněné například Pojištěním rizikových sportů. Stále využívanější je také Pojištění auta bez starostí. Pojištění auta bez starostí se vztahuje na problémy, které mohou nastat při pronájmu motorového vozidla v zahraničí. V případě nehody vozu bude pokryta spoluúčast.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup