Sexy nestydatá neteř – erotická povídka lesbický sex s tetou

0 Comments


Fakt o tom musím někomu říct, už to v sobě tajím docela dlouhou dobu, tak s tím musím ven. Baví-li Vás SEX a EROTIKA, jste tu správně. A koho ne, tak jděte odkud jste přišli. Před pár lety se mi stal takový nezapomenutelný zážitek u strejdy a tety na statku v Beskydech. Měla jsem ten rok poslední prázdniny, po dokončení studia na střední škole, a ještě se mi nechtělo nastupovat do zaměstnání, jelikož pak už budu pracovat přes pět a čtyřicet let a možná i více. Protože se do důchodu chodí čím dál déle. Jak říká moje prababička: „Zlatí komunisti, já šla v pět a padesáti letech vysmátá do důchodu a vy mladí se toho ani nedožijete, fialovej hnus, čert tu vládu vem.“ Moje prababička Anna stále žije v domově důchodců a je jak čiperka, kdyby mohla, jela by hned někam k moři. Jenže v domově o tom ani nechtějí slyšet. Prý ať je ráda, že je ráda a sedí na prdeli. Maximálně jí v létě pustí na přilehlou zahradu. Ráno jí dají krajíc chleba s máslem, když se zadaří tak je i sýr a plátek nevábně vypadající a nevonící šunky a k tomu každodenní melta. Na oběd drožďová polévka a kousek masa s knedlíkem, a večer dva plátky suchého kyselého chleba, po kterém se všichni důchodci v důchoďáku nadýmají. Někdy je rohlík s paštikou a čaj. No a takhle to jde už dvacet let, co tam prababička je. Při jejím vyprávění mi naskakuje kůže, protože v tomhle bylo za komunismu podstatně lépe. Já se toho snad ani nechci dožít.

No už se nechci rozčilovat! Vraťme se k mému erotickému příběhu a vyprávění. Tenkrát kdy se to stalo, mi bylo pěkných osmnáct let a byla jsem holka jako lusk. Černé havraní vlasy, moje mladší ségra je má kaštanové, a o čísla větší prsa než já, vůbec si nejsme podobné. Tak doufám, že mamka neměla s někým v minulosti úlet. Ale i kdyby to byla pravda, vůbec by mně to nevadilo, moje ségra je totiž děsně praštěná a ulítlá žába, takže je s ní každý den velká sranda. No a jsem vysoká sto osmdesát centimetrů, váhu si hlídám okolo šedesáti pěti kil. Prsa mám slušné čtyřky a když nenosím podprsenku, tak mi mé bradavky trčí krásně do vzduchu. Ani nevím, po kom to mám. Máma a ani ségra taková pěkná prsa nemají. Prý to mám asi zděděné po prababičce Anně. Hodně krát mi moje mamka ukazovala prababičky černobílé fotky, když byla ještě mladá dvacítka a já jsem prý ve tváři a postavou po ní. Akorát prababi nemá metr osmdesát jako já, ale stářím se zmenšila na metr šedesát. Pradědeček umřel brzo. Toho jsem ani nemohla poznat. Je škoda, že jsme na tom světe takovou krátkou chvilku a nikdo si toho neváží.

erotika

Do Beskyd to máme z Prahy autem přes čtyři a půl hodiny. A když jsme jezdily samy se ségrou za tetou a strejdou vlakem Valašským expresem, byly jsme tam za tři a půl hodiny. Tam už na nás čekal na nádraží strejda Ctirad a autem nás odvezl z Valašského Meziříčí k nim na menší statek. Od svých patnácti let, kdy mi povyrostly prsa, pokaždé když jsme byly u strejdy a tety na letních prázdninách, měl takové divné erotické narážky. Jak na mě, tak i na moji mladší ségru. My jsme se tomu jako smály, ale bylo to divné, že nám stréc říká takové věci. Ale když ho to bavilo a dělalo mu to dobře, nechaly jsme ho vykecat a druhý den byl pokoj. Strejda s tetou neměli děti, a tak nějak si žili svým beskydským životem.

No, ještě Vám napíši něco málo o Beskydech. To spíš pro ty, kteří zde ještě nikdy nebyli. Protože, když jsem řekla spolužákům ze školy nebo ze střední, že trávím léto v Beskydech, vůbec nikdo z nich tam nebyl a divili se proč nejsem u moře. Všichni frajeřili s Chorvatskem a Makarskou, Bulharskem a Zlatými písky, Mallorcou a tyrkysovým mořem. O Beskydech sice slyšeli anebo se o nich učili, ale to bylo asi vše. Je pravda, že jsou z Prahy trochu z ruky, ale mě se tam moc líbí. Beskydy jsou na východě České republiky, zasahují až na Slovensko a do Polska. Lysá hora (1324 m) je nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd a Těšínska. Nahoře na hoře je televizní vysílač, Bezručova chata a chata Emil Zátopek, kde se můžete ubytovat. Tam je to moc pěkné a doporučuji. Strávili jsme tam s rodiči tři dny a musím říct, že to bylo super.

Za těch několik let, co jezdíme do Beskyd, jsme prolezli snad všechny kouty Beskyd a okolí. Za zmínku a návštěvu jistě stojí „Satinský vodopád, vodopády Bučacího potoka, vrchol Smrk, Pustevny, Radegast, Radhošť a Stezka Valaška. Valašské muzeum v Rožnově pod Radhoštěm a Jurkovičova rozhledna. Velký Javorník, naučnou stezku Beskydské nebe. Kunčice pod Ondřejníkem a pohoří Ondřejník. Ráj dřevěných soch v Ostravici. Čertův mlýn největší přírodní rezervací na území Beskyd. Naučná stezka na vrcholu Soláň, vrchol Prašivá. Lomňanské muzeum v Dolní Lomné a prales Mionší. Rozhledna Miloňová a fotostezka Valachy. Rozhlednu Čartak s výškou čtyřicet metrů. Kulíškova naučná stezka či Čertovy skály“. Pro milovníky kopců, hor a pohoří je to ideální dovolená.

lesby

Jednoho léta ségra onemocněla a naši ještě nedostali dovolenou, tak jako každý rok a mě se nechtělo být v rozpáleném velkoměstě. A abych se prý v Praze nenudila, tak mě naši poslali do Beskyd samotnou. Prý už jsem v osmnácti dospělá, kluka nemám, tak ať jedu sama. A že mě strejda vyzvedne ve Valašském Meziříčí, tak jako každý rok. Naši to už domluvili a hned prvního července jsem nasedla do vlaku a vyjela směr Beskydy. Cesta ubíhala dobře, každou chvilku někdo přistoupil do mého prázdného kupé a po půl hodině zase vystoupil. Cestou mi od tety přišla zpráva, že se na mě moc těší, protože mě už rok neviděla. A že koupili nadzemní bazén, abych se tam o prázdninách nenudila. Já se tam, ale nikdy nenudila, těšila jsem se na domácí zvířátka, kočky, psy, slepice a ovečky. Takže bazén byl pro mě takové letní zpestření. Ještě že mě mamka přibalila dvoje plavky.

Za tři a půl hodiny jsem vystoupila z vlaku na vlakovém nádraží, tam se trochu zastavil čas a srovnávat ho s pražským nádražím, je jako nebe a dudy. Hledala jsem na perónu strejdu a nikde tam nebyl. Z dálky vidím, jak ke mně přichází nějaká usměvavá madam a ona to byla moje teta Ivana. Vůbec jsem ji nepoznala. Klobouk, bílé šaty nad kolena, opálená a tmavé brýle. Začala jsem se na tetu smát a říkám „ahoj teto, co se s tebou stalo, vůbec jsem tě nepoznala, jsi nějak vylepšená“. Ona úsměv od ucha k uchu, a že když nemají děti, tak proč syslit peníze na účtech a trochu si začali užívat života. A strejda je odjetý na pár dní u moře. Koukala jsem na tetu s otevřenou pusou a zírala jsem. Protože on by vždycky proti moři a jediné co znal, byl statek a zvířata. A že nám to nechtěli celý rok říkat všechny ty změny. A další prý uvidím sama.

Jely jsem půl hodiny a přijely k tetinýmu baráku. Spadla mi čelist. Barák předělaný, na střeše fotovoltaika a zvířectvo fuč. Nechali si jen kočku a dva malé psy. Řekla jsem tetě a co budeme dělat, když už nebude žádná práce? Teta se začala smát a jen odpověděla „něco už spolu vymyslíme“. Nejprve se běž kouknout do svého pokojíku, kde budeš spát. Přišla jsem nahoru do patra a znovu žasla. Všechno nové, voňavé a ta obrovská postel. Bože to je paráda. Koukla jsem do sprchy a byla tam i vířivka. No prostě celý barák z gruntu nový. Výhled z kopce na kopce a lesy. A ten klid, bože já byla v sedmém nebi. Najednou za mnou stála teta a prý je dneska dvacet pět stupňů, takže se dneska vyvalíme u bazénu a budeme pod slunečníkem a užívat si života. No, tak to se mi začalo hodně líbit. Protože každé předešlé prázdniny byly stejné. Neříkám, že se mi nelíbily, ale tohle je něco úplně jiného.

sex

Za deset minut jsem se vybalila, natáhla na sebe rok staré plavky, sice byly o číslo menší, ale aspoň nějaké jsme měla. A za chvilku už jsem byla u bazénu. Bylo super, že další barák od nás byl asi tři sta metrů, takže absolutní soukromí. Sedla jsem si na lehátko a najednou přišla teta a nesla tác s nějakým pitím. No, musím říct, že moje teta byla vylepšená všude. Koukala jsem na ni s otevřenou pusou. Ona se uculovala a jen spustila „no trochu jsem se nechala upravit, mám nová prsa, trochu boky, vytáhnutá víčka, nos a celkově i cvičím“. Bože ta byla nádherná, jak bych jí Vám ji popsala? Nádherná pět a čtyřicetiletá ženská bez sebemenších chyb. Hotová Pamela Anderson. V bikinách pevné kulaté čtyřky, blondýnka s rovnými vlasy, krásný úsměv a dlouhé opálené nohy.

Postavila tác na stolek a hned šla do bazénu. Za chvilku zavolala „Eliško, pojď se také zchladit“. Samozřejmě že jsem tam hned skočila z těch schůdků pěkného placáčka. Teta se začala smát a asi tak půl hodiny jsme tam blbli a prokecali v bazénu. Ani nevím, jak to udělali, asi tou fotovoltaikou, ale bazén měl asi třicet Celsia, takže parádní teplota na relaxaci. Musím říct, že jsem najednou tetu nebrala jako tetu, ale jako nejlepší kamarádku, které se můžu se vším svěřit. Teta po chvilce zavelela, že si jde natáhnout na lehátko. Vylézala z bazénku jako první. No a když jsem jí tak koukala na ten její super zadek, nic jiného mě nenapadlo než to, že jí ho pochválím: „Teto ty máš tak krásný zadek, já ti ho snad poplácám.“ Ona se otočila a odpověděla „Tak poplácej a usmála se.“ Samozřejmě jsem jí plácla po zadku přes černé bikiny kalhotek“. Jen to pláclo. A začaly jsme se tomu smát. A najednou jsem dostala na tetu chuť. Prostě se mi v těch plavkách začala moc líbit.

akt

Teta přinesla z kuchyně nějaké připravené občerstvení a najednou bylo pozdní odpoledne. Pomohla jsem jí uklidit kolem bazénu, ještě něco jsme pojedli, dala si sprchu a pomalu šly na kutě. Kolem desáté večerní jsem už byla v posteli. Měla jsem pokoj vedle tetiny ložnice, rovnou přes chodbu. A další dva pokoje byly vedle, naproti bylo i wc a koupelna. Usnula jsem docela rychle. Jenže kolem dvanácté jsem se znovu probudila a chtěla se jít napít dolů do kuchyňky. Když jsem otevřela své dveře, zaslechla jsem z tetiny ložnice nějaké vzdychání. Zastavila jsem se za dveřmi jejího pokoje a zaposlouchala se. Uslyšela jsem vzdychání, a ještě nějaké hlasy. Bože, ona tam snad někoho má? Co by na to řekl strejda? Nedalo mi to a ze zvědavosti jsem nakoukla klíčovou dírkou do její ložnice. To, co jsem tam uviděla, mě dostalo. Moje teta seděla nahá roztažená na posteli a koukala na notebook v kterém běželo porno a masturbovala se takovým tím dvojitým fialovým dildem pro lesbičky. Chvilku jsem ji pozorovala, jak si tam strká tu erotickou hračku a mlaská jí oholená kundička. Začala jsem být z tetiného honění vzrušená, sáhla jsem si na bavlněné kalhotky a přejela svoji vzrušenou lasturku. Ta najednou zvlhla jako nikdy před tím. Strčila jsem si dva prsty pod kalhotky a začala si třít stydké pysky, které byly za minutu mokré.

Bože, co se to se mnou děje. Vždyť se mi líbí jen kluci ne? Znovu jsem nakoukla klíčovou dírkou a teta si mačkala jednou rukou ty svý nádherný velký prsa s ještě krásnějšími bradavkami. Druhou rukou si strkala dildo do rozcapené buchty. Ten pohled na moji tetu Ivanu byl děsně moc erotický. Strčila jsem si dva prsty hlouběji do své mladé mušličky a začala zběsile onanovat. Opřená hlavou a čelem o dveře, pravým okem v klíčové dírce a pak to přišlo. Jak jsem se nějak opřela či zavadila rukou o dveře nebo za kliku, dveře se otevřely dokořán a já tam klečela mezi otevřenými dveřmi s rukou v bílých kalhotkách a naproti mně seděla teta masturbující na posteli. Chvilku nastalo takové trapné ticho, které přehlušoval výkřik nějaké ženské pornoherečky, která hekala na videu, které teta sledovala.

Koukly jsme na sebe a teta normálně řekla „ Eliško koukám že ty také nemůžeš usnout viď? Já si tu pouštěla před spaním erotický film a potřebovala jsem se odreagovat, když není strejda doma“. Vytáhla jsem si z kalhotek celou ruku, prsty jsem měla celé mokré od své kundičky. A odpověděla jsem tetě „teto ty jsi tak krásná, já jsem se na tebe koukala klíčovou dírkou, moc se ti omlouvám“. Teta se usmála a odpověděla mi: „Eliško, každá ženská si potřebuje odpočinout od manžela a masturbování je jediná krásná věc, která ženě udělá dobře, přijde na jiné myšlenky, a hlavně se uklidní. Nechtěla by ses se mnou podívat na nějaký film pro dospělé?“ Koukla jsem na tetu a odpověděla „moc ráda“ a zaplula jsem k tetě do postele. V pokoji byl cítit odér tetina těla a její rozdováděné růžové broskvičky. Která voněla úžasně po sexu.

ženy

Teta Ivana mi povídá „já jsem tu před tebou nahá, můžu ti pomoc svléknout košilku?“ jen jsem zakývala hlavou a za pár vteřin jsem byla na posteli jen v kalhotkách. V notebooku běželo nějaké lesbické péčko a v kundě mně začalo silně cukat. Já ten pocit nikdy neznala, takhle šíleně vzrušená jsem nikdy nebyla. Doma to nešlo pouštět si porno v notebooku, stále tam někdo byl, takže jsem to řešila rychlou masturbací ve sprše nebo na záchodu. A ani večer to nešlo, protože jsem měla sdílený pokoj se sestrou. I když si říkáme všechno. Tak masturbujeme každá zvlášť. Teta mi dala ruku na stehno, druhou rukou se mi dotkla pravého prsa a já slastí zavřela oči a přála si, aby si se mnou teta dělala to samé, jako v tom filmu, který běžel na obrazovce. Teta se mně zeptala, zda se mi líbí i holky. Odpověděla jsem jí, že se mi líbí kluci, a že nemám žádné zkušenosti se ženami. Ona se usmála a řekla „Víš, ženské tělo je jemnější, voňavější a ve vteřině mi strčila svůj jazyk do krku a začaly jsme se líbat.

V těle mi projel kulový blesk. Celá jsem se začala chvět. Husí kůže po celém těle. Přejela mi rukou po kalhotkách a mírně na ně zatlačila bříšky prsty. V pičce mi z toho neskutečně cukalo. Teta po chvilce přestala a řekla mi: „Mě se líbí chlapi, ale mám ráda i ženy a moc ráda se dívám na prsaté ženy v pornu. Můžu ti ukázat nějaké holky, které se mi líbí? Mám pár typů, u kterých se hned udělám“. „Ano teto, ukaž“. Byla jsem napnutá a zvědavá, a hlavně nadržená jak nikdy v životě. Teta překlikla do záložek BIG TITS SEX CAMS a tam měla uložené fakt ceckaté, macaté kozatky, prsatky. Začaly jsme si je prohlížet, jména mě nic neříkala, ale ty holky byly fakt nádherné, krev a mlíko. Seznam těch krásek obsahoval jména jako „Angie Bravo, Susi Ski, Xena Zoraki, Codi Vore, Molly Evans, Milly Marks, Allie Pearson, Ivanna Lace, Alaura Grey, Laura Tithapia, Emanuella Rossa, Anna Katz, Jennica Lynn, Rose Blush, Daria, Renee Ross, Anna Beck, Kristina Milan“….A dalších desítky žen s XXL poprsím.

Já se nezmohla na nic. Byla jsem ze všeho jak hadrová panenka. Řekla jsem jen: „Teto, dělej si se mnou to, co ty ženské dělají v těch erotických filmech“. Teta Ivana se usmála a řekla „neboj, já se o tebe ráda postarám“. Natáhla jsem se na postel, zavřela oči a za pár vteřin jsem cítila, jak mě teta stahuje už docela vlhké kalhotky, které mi zařezávaly do mé mokré kundy. Teta mi roztáhla nohy od sebe a za chvilku jsem cítila její dlouhý horký jazyk, jak mi kmitá po venušině pahorku, klitorisu a velkých stydkých pyscích. Prstem mi zajížděla do mokré svatyně a já tekla jak protržená. Teta si pak lehla nohama proti mně a už jsem jen cítila, jak do mě strká to fialové oboustranné dildo a začalo to mezi námi střídavě mlaskat. Teta jednou rukou tahala dildo směr k ní a pak ke mně. Já z toho šílela slastí. Po deseti minutách onanie jsem otevřela oči a koukala jsem, jak je teta rozjetá. Podívala se mi do očí a řekla: „teď budeš tahat za dildo ty, máš mladší, šikovnější a hbitější ruce a půjde ti to lépe“. Teta se opřela o lokty, já si polosedla a začala nás honit. Tam a zpět, tam a zpět. Z obou našich kundiček to teklo jako z fontánky. Teta i já jsme u toho čtvrt hodiny střídavě vzdychaly a sténaly a pak to přišlo. Výbuch mokrých orgasmů. Dildo vyjelo z tetiny kundy a ta stříkala na moje prsa a břicho, něco málo jsem schytala i do pusy a pak jsem se dodělala dildem a na oplátku postříkala její kozy a břicho. Koukala jsem na to jak blázen. Nikdy v životě jsem totiž nestříkala mokrým orgasmem. Ono to doma ani nešlo. Tady jsem byla uvolněná a měla klid na svůj bouřlivý společný orgasmus.

nahé tělo

Svalily jsme se vedle sebe a už si nic nepamatuji, protože jsem vyčerpáním usnula. Ráno jsem se probudila, až kolem deváté hodiny. Teta Ivanka už byla z ložnice pryč, dildo uklizené ve skříni a já si šla dát sprchu a začala přemýšlet, jestli se mi to večer všechno celé nezdálo. Za patnáct minut jsem sešla po schodech dolů do kuchyně a teta už připravovala smažené palačinky s jahodami a pravou bombičkovou šlehačkou. Teta se na mě usmála, já na ní a řekla jsem jí: „teto, co máš dneska v plánu?“ Teta odpověděla „mám pro tebe večerní překvapení“.

Musím říct, že než přijel strejda z dovolené, tak jsem měla od tety přichystané na každý večer jedno velké překvapení. Ale o tom až příště.

Ještě se Vás na závěr zeptám, líbí se Vám moje erotické příběhy?

A už jste někdy navštívili WOMEN SEX WEBCAMS webstránky?

Na shledanou, čtenáři mých erotických povídek. Rsk.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup