Sugar dating: online seznamky pro náročné

0 Comments

V Čechách by se to mohlo zdát stále ještě zvláštním, avšak jinde ve světě nevzbudí pohled na mladou atraktivní dívku ve společnosti postaršího muže ani ten nejmenší zájem. Důvodem pro to je stále narůstající počet jedinců obou pohlaví, kteří se v dnešní uspěchané době namísto klasického seznamování rozhodnou pro online seznamky zaměřující se na propojení bohatých, obvykle postarších mužů, s atraktivními dívkami.
Přestože na první pohled vypadá celá myšlenka téměř nelegálně, ti, kteří se takto seznamují si pevně stojí za tím, že se nejedná o prostituci ani eskortní služby. Potenciální partneři se totiž předem dohodnou na všech podmínkách, který jejich vztah – jde obvykle o skutečné dlouhodobé vztahy – bude mít. Poté podle toho, jestli se oběma představa toho druhého zamlouvá, postoupí k osobnímu setkání.
eurové bankovky
Jednu z největších seznamovacích portálů tohoto druhu je Seeking.com, na kterém je zaregistrováno více než 20 milionů jedinců z celého světa. Jejich důvody pro to, že zvolily právě tento styl „randění“ jsou různé – mnoho mužů na seznamce je příliš zaneprázdněných vedením firem, než aby investovali svůj čas do hledání partnera, dívky zase často láká luxusní styl života, který jim budoucí partner může nabídnout.
A není toho vskutku málo – od pětihvězdičkových dovolených, placení nájmu, koupě auta, porytí školného na prestižních univerzitách, kapesné, či zajištění práce na vysokých pozicích – dívky mohou mít ve vztahu skutečně prakticky cokoli chtějí, jsou-li ochotné se scházet s mužem (nebo muži) ve věku svých otců či třeba i dědečků. Jejich partneři se za to mohou chlubit atraktivní a reprezentativní přítelkyní, a užívat si společnost dívky, na kterou by během svých zaneprázdněných životů jen těžko narazili.
modelka na ferrari
Ať už morální či nemorální, tento způsob seznamování se a nová dimenze vztahů se rychle šíří po celém světě, a i u nás se výše zmiňovaná seznamka začíná dostávat do popředí stránek tohoto typu. Jaký je váš názor na tento styl života, dali byste mu šanci, nebo se raději držíte klasického seznamování?