Vytrvalost přináší úspěchy

0 Comments

Učený z nebe nespadl, říká se a platí to pro všechny obory lidského působení. Nikdo se nenaučí cizí jazyk tím, že jen otevře knížku, vše chce svůj čas ale především trpělivost, které se musíme den, co den učit abychom mohli vynikat v tom v čem si naše srdce přeje. Najít si každý den chvilku a věnovat se své činnosti je důležité což potvrzují i mnozí odborníci. Často je to na úkor našeho volného času, který bychom strávili jinak. Máme dvě možnosti buď obětujeme svému snu denně nějaký čas nebo to vzdáme. Druhá cesta je snadná. Není totiž nic snazšího než svůj sen vzdát. Snažíme se usnadnit práci kde se jen dá, čemuž vypovídají výdobytky moderní doby jako je například automatická pračka nebo auto.

roztomilý andílek

Vždy když stojíme na začátku naší cesty za splněným snem bude nám připadat tak těžké dojít na její konec. Ale pokud malými krůčky budeme postupovat získáme to co si přejeme. Někdy to bude hodně těžké nevzdat to a nerezignovat. Není rozumné srovnávat se s ostatními, ale na druhou stranu pro někoho to může být motivací. Musíme se naučit vidět své úspěchy, a to že na začátku jsme neuměli nic a vnímat to že jsme o každým dnem o kus blíže svému cíli.

týmová hra

Někdy to prostě nejde, chceme například běhat, ale venku prší ani to není důvod se zastavit můžeme běhat na místě i doma nebo vyběhávat do schodů, pokud bydlíme v paneláku. Překážek kdy se nebudeme moci věnovat svému snu najdeme více ale je nutné s tím počítat a udělat si nějaký záložní plán. Když vynecháme jednou, vynecháme podruhé a výsledkem je že se jednou za týden dokopeme k tomu co chceme, není proto divu, že pak výsledek nepřichází.

hudebníci s nástroji

Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítra!

Už žádné začínání zítra, v pondělí až po Vánocích ale hned teď! Každý den je příležitost začít a proč bychom měli tuto příležitost promarnit? A když se přeci jen někdy nebude chtít, pomáhá myslet na to co si přejeme a co výsledek přinese.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup