Auto na výlety

0 Comments

Řekněte mi, kdo by nechtěl mít auto. Myslím, že úplně každý. Nyní v dnešní době se totiž velmi těžko někdo obejde bez auta. V dnešní době je hodně cestovatelů a takových lidí, kteří chtějí jezdit někam do ciziny. Já bych tak chtěla jezdit, jenže bohužel nemám auto. Takže se musím spoléhat buď na to, jestli mě někdo vezme s sebou na dovolenou. Anebo jestli to autobusem nebo vlakem. Vždycky jsem chtěla jezdit nějakým autem. A chtěla jsem, aby to bylo moje auto. Jenom moje. Nicméně ale jsem asi takové štěstí neměla. Měla jsem už dvě autohavárie a od té doby se bojím řídit, a navíc už ani nemám auto. Auto jsem prodala. Protože jsem si řekla, že už nikdy nebudu řídit. Ovšem nyní už jsou tomu dva nebo tři roky. Tři roky už skoro neřídím.

Je libo piknik?

A tak jsem si řekla, že asi bych mohla zase znovu řídit. Řidičský průkaz jsem si už udělala a měla jsem to štěstí, že jsem mu udělala hned napoprvé. Takže jsem byla ráda, že jsi ještě všechno pamatuj. Dokonce i jízdy a testy jsem udělala napoprvé. Nicméně ale nemám auto. Nyní mě velmi mrzí, že jsem to svoje staré auto prodala. Ale i když ono už byl dvakrát nabourané.

Výlet do přírody je krásný.

Sice bylo pěkné a krásné, ale já jsem ho nechtěla. Bála jsem se a možná to bylo i prokleté auto. Takže jsem si řekla, že tento rok si pořídím možná nějaké malé starší auto. Hlavně takové auto, které bude bezpečné, ale zároveň hlavně levné. Teď si nemohu dovolit utrácet moc peněz. Mám domek v rekonstrukci. Takže auto musí být na druhé koleji. Nicméně ale se velmi těším, tak až budu mít hotový domek a taky své vlastní auto. V dnešní době je auto velmi důležité a praktické. Ráda bych na výlety, takže bych si to užívala. A nevadilo by mi, kdyby někdo jezdil se mnou. Nerada jezdím sama, takže bych byla velmi ráda za někoho, kdo by byl naladěný na stejné vlně jako jsme já. Třeba budu mít velké štěstí.