Prodejnám elektra se daří

0 Comments

Zatímco spousta obchodů trpí, jelikož zákazníci začínají šetřit, a nakupují méně, elektru se stále daří. Jak je to možné, když ekonomická krize nutí zdražovat všechny?

Kde si lidé neodříkají

Lidé se snaží šetřit jen v některých oblastech, jiným investicím se pak nevyhýbají. Raději utratí peníze za kvalitní elektroniku, která nějaký ten rok poslouží, než za potraviny, či oblečení. Jednoduše řečeno, se raději obejdou bez koblih, než bez oblíbeného seriálu, nebo snadno vypraného prádla. 

Investice do šetření

Spousta lidí také vidí v nákupu elektroniky způsob, jak ušetřit. Koupí domácí pekárny ušetří na stále zdražujícím chlebu, za pomoci jogurtovače si vyrobí jogurty levnější a kvalitnější, a spotřebiče s úspornou energetickou značkou jim pak pomohou neplatit tolik za energie. 

elektro koloběžka

Do čeho nyní lidé investují v oblasti elektroniky nejvíce?

Určitě jsou to mrazáky. Lidé se snaží šetřit i tak, že nakoupí zlevněné potraviny ve větším množství, a část z nich pak zamrazí. Dále jsou to pak nízkoenergetické lednice, protože lednici mají zapojenou pořád, a ušetří tak na účtech za elektřinu. 

Na trhu se však daří i předmětům, jako jsou třeba elektro kola, či elektrické koloběžky, což je skvělá alternativa dopravy, kdy lidé ušetří za pohonné hmoty, které jsou momentálně nehorázně drahé.

Mobilní telefony, které sice nic neušetří, ale jsou zkrátka k životu v moderní společnosti nezbytné, se na trhu drží také. Mnozí totiž nedovedou odolat možnosti pořídit si nejlepší model, který nabízí bonusové funkce, lepší fotoaparát, a mnoho dalšího.

klasický ventilátor

Dále se také daří klimatizacím a ventilátorům, bez kterých se v létě spousta lidí neobejde, obzvlášť pak na bytě, kde není zahrada s bazénem.

Nešetří se však ani na počítačích, které lidé používají nejen k práci, ale rovněž pro volnočasovou zábavu, fotoaparátech, nebo herních konzolích.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup