I ženy mají své věrné pomocníky

0 Comments

Ženy chtějí být krásné za každé situace, jenomže bez některých pomocníků se to zkrátka neobejde. Nebavíme se teď o make-upu, ačkoliv je nedílnou součástí dnešní krásy a každého rána žen. Řeč je o elektronických pomocnících, které ženy dnes a denně používají.

Například populace žen s kudrnatými vlasy, si přeje mít rovné vlasy a naopak. A teď na scénu nastupují naši pomocníci například ve formě žehličky na vlasy, nebo kulmy.  Těchto pomůcek existuje nespočet a my si pro vás nachystali seznam, top deseti, nejpoužívanějších, nejmodernějších, elektronických pomocníků žen.

chytré hodinky

    1. Fén na vlasy (patří sem jakýkoliv vysoušeč vlasů)

    2. Elektrický či sonický kartáček na zuby

    3. Žehlička nebo kulma na vlasy (patří sem i kulmo-fény, elektrické hřebeny, elektrické natáčky)

    4. Elektrické pilníky a brusky (na ruce i chodidla)

    5. Depilátor či epilátor (zařadili jsme zde i zastřihovač bikin)

    6. Ultrazvukové špachtle anebo kartáčové hlavice na čištění pleti

    7. Žehlička na oblečení (napařování oděvů)

    8. Masážní stroje, tedy spíše hlavice na celé tělo (oblíbené jsou zejména proti celulitidě)

    9. Chytré hodinky, ačkoliv se vám může zdát, že tento pomocník, na seznam nepatří, tak opak je pravdou. Počítá kroky, hlásí chůzi, běh a pro nás ženy je důležitá figura, tak nám dobře slouží.

    10. Nakonec našeho seznamu se zařadilo solárium, avšak málokterá žena ho má doma, a tak se o tento konec seznamu dělí s běžícím pásem.

běžící pás

Nutno podotknout, že velká populace žen, by na tento seznam určitě ráda, zařadila i kávovar, protože pro některé z nás je to ranní rituál, abychom se na začátku dne, cítili skvěle a svěže!

Určitě jste na našem obsáhlém seznamu, našli i své pomocníky, nicméně pokud vám nějaký chybí, tak máte alespoň inspiraci, co si pořídit k Vánocům, narozeninám, nebo k jmeninám.