Kuchyňské elektrospotřebiče, které vám usnadní vaření i život

0 Comments

Elektrospotřebiče nám v mnohém usnadní život. Ať už je to úklid, cestování, odpočinek, nebo vaření. Zatímco ještě před pár desítkami let patřily mezi výdobytek i spotřebiče jako například rychlovarná konvice, nebo mikrovlnná trouba, dnes už existují šikovní pomocníci na všechno. Některé jsou zbytečné, a použijete je pouze párkrát, jiné si tak oblíbíte, že už si život bez nich nedokážete představit. Jaké to jsou?

červený mixér

Myčka na nádobí

Ačkoliv ji už většina moderních domácností vlastní, stále se najdou ti, kteří váhají. Přitom je tento pomocník jednou z nejlepších investic, co se elektrických spotřebičů týče. Jednoduše do myčky naskládáte nádobí, vložíte tabletu, a spustíte. Hotov je za chvíli. Nemusíte si máčet ruce ve špinavé vodě, ani se hrbit u dřezu, a starat se o utírání nádobí. Myčka tyto věci provede za vás. Pokud do ní skládáte nádobí ihned po použití, vyhnete se tak nepořádku v podobě přeplněného dřezu, a ušetříte si spoustu práce.

Kuchyňský robot

Představte si, že máte doma šikovného pomocníka, který veškerou nepříjemnou práci při vaření udělá za vás. Řeč je o kuchyňském robotovi. Tenhle skladný šikulka toho totiž umí víc, než by se dalo na první pohled čekat. Nakrájí za vás zeleninu, naseká cibuli, vyrobí vám výborný džus, uhněte těsto, nebo vyrobí chutné pyré. Vaší jedinou prací tak bude vložit suroviny, a poté jej umýt, což není vůbec pracné. Ceny těchto šikulů se pohybují v rozmezí dvou až čtrnácti tisíc, což se odvíjí od množství funkcí, výkonu, ale také mnohdy i značky. Pokud si nejste jistí, kterého zvolit, poraďte se ve vašem elektru.

bublinkový nápoj

Sodastream

I o tomto šikulovi jste již jistě slyšeli. Jedná se o skvělého pomocníka pro všechny, kteří si rádi dopřejí perlivou vodu, ale nechce se jim tahat těžké lahve, a pak jimi zabírat místo v malé kuchyni. Nemluvě o tom, že tím uděláte něco i pro životní prostředí. Sodastream vám snadno připraví perlivý nápoj, který už dochutíte sirupem vaší vlastní volby. Můžete použít například domácí bezový sirup, sirup s příchutí coca coly, nebo pít sodu jen tak.

A bez kterého spotřebiče se neobejdete vy?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup