Jak pomoci dětem vyřešit vlastní bydlení

0 Comments

Současná doba není příliš přívětivá pro mladé lidi, kteří se chtějí osamostatnit a pořídit si své vlastní bydlení. Jednou z možností je využít nabídky rodičů a alespoň po nějaký čas najít útočiště u nich. Stejně, jak to udělal mladý manželský pár z Trutnovska.

  • Jenže po nějakém čase se ukázalo, že to nebylo právě nejšťastnější řešení.

  • Tak, jak to v těchto případech bývá celkem často.

Nastaly generační problémy. Proto se rodiče rozhodli, že předejdou rozkolu a vyřeší celou záležitost docela jinak. Tím řešením byl zpětný odkup nemovitosti Záchranná síť.

  • Jak celá záležitost probíhala?

  • Docela jednoduše a také rychle.

  • Odprodali svůj dům firmě, která jim poskytla cca 80 % z tržní ceny této nemovitosti a ustanovila původní majitele nájemci.

Mladý manželský pár tedy získal poměrnou část potřebné hotovosti na své vlastní bydlení a rodinné vztahy tak byly zachráněny.

Jak pomoci dětem vyřešit vlastní bydlení

  1. Ideální pomoc do začátku

Zpětný odkup nemovitosti má další výhodu v tom, že po celou dobu trvání smlouvy je původnímu majiteli garantováno předkupní právo a není možné ho vystěhovat. Mladí manželé si pak mohli vzít hypotéku, která pokryla zbytek nákladů. Podmínky pro její poskytnutí našli pomocí webových stránek, na kterých je k dispozici hypoteční kalkulačka Finanční Patron. Na jim nabídla nejvýhodnější finanční produkt přesně na míru.

  • Zpětný odkup nemovitosti je v podstatě nový finanční produkt a zabývá se jím jen několik málo firem v České republice.

  • Využívají ho také lidé, kteří se dostali do dluhové pasti a potřebují okamžité oddlužení.

Dalším důvodem využití zpětného odkupu je také pro začínající podnikatele nemožnost najít finanční pomoc, kterou je půjčka pro OSVČ VistaCredit. Je také možné využít nabídku nebankovní společnosti půjčka bez registru Lundea nebo bez doložení příjmů. V tomto případě se ale jedná většinou o menší finanční částky, které daným potřebám nepostačují.