Turbodmychadlo zvýší výkon vašeho vozidla

0 Comments

Pokud si do svého vozu necháte instalovat turbodmychadlo, získáte celou řadu výhod. Turbodmychadlo je systém, který má za úkol přeplňovat vznětové i zážehové agregáty. Výsledkem této činnosti je vyšší výkon a zároveň točivý moment. Vše je dáno tím, že se působením turbodmychadla do spalovacího prostoru dostává více vzduchu, a to umožní spálení většího množství paliva.

turbo

  • Cílem výrobců turbodmychadel je především docílení maximální pružnosti a akcelerace schopnosti motoru.

Životnost turbodmychadla závisí zejména na přesnosti při výrobě jednotlivých součástí a také na dynamickém vyvážení kola kompresoru a také hřídele s kolem turbíny.

  • o Není nutné pořizovat si do svého vozidla nové turbodmychadlo.
  • o Pokud zvolíte repasované, pak ušetříte mnoho finančních prostředků a snížíte tak své náklady oproti novému zařízení až o 70 %.
  • o Kvalita repasovaného turbodmychadla je srovnatelná s novým produktem.

Při regeneraci se na turbodmychadla pro osobní automobily a dodávková auta https://www.turboexpert24.cz používají pouze náhradní díly ve špičkové kvalitě.

Víceúrovňová kontrola kvality je zárukou spolehlivosti

Pro vyvažování rotorů turbodmychadel jsou využívány vyvažovací stroje prestižní společnosti Schenck. Nastavení proměnných geometrií VNT/VTG v turbodmychadlech a těsněních West Gate probíhá s použitím strojů VISCOM Automotive GmbH. Veškerá repasovaná turbodmychadla procházejí víceúrovňovou kontrolou kvality, která je zárukou, že regenerace turbodmychadel probíhají na nejvyšší světové úrovni.

blokmotoru

  • Osobní i dodávková vozidla se zabudovaným systémem turbodmychadla mají výrazně vyšší výkon motoru a také je u nich umožněno vyvinutí vyšší rychlosti neboli akcelerace vozu.
  • Za další významnou výhodu je považována nižší spotřeba vozidla.

Pokud bychom hledali nějakou nevýhodu tohoto systému, pak by se dalo říci, že dojde k určitému navýšení hmotnosti motoru. Toto hmotnostní navýšení je však zcela nepatrné a ve výsledku zanedbatelné. Ve srovnání s uvedenými výhodami jsou negativní vlivy naprosto minimální.