Nedělejte chyby při oblékání

0 Comments

Ne každému z nás byla do vínku dána štíhlá postava, ale ženy nezoufejte, muži stejně mají raději plnější tvary, a co se módy týká, raději než abyste se týraly drastickými dietami, kterými si můžete poškodit zdraví, stačí se vhodně obléknout. Vhodným řešením není ani volné, plandavé oblečení, u kterého si myslíte, že Vaše špíčky schová, spíš Vám přidá na věku, ale ani se nesnažte oblékat jako ženy štíhlé, to k Vaší postavě sice pohledy přitáhne, ale ty nežádoucí.
blondýna v prádle
1)      Začněte výběrem správného spodního prádla– sice se doporučuje stahovací, ale ruku na srdce, kdo by v tom vydržel každý den, takové prádlo se hodí na večírky, oslavy apod., na běžné denní nošení si vyberte prádlo přesně podle Vaší velikosti, volte u podprsenky širší ramínka, která se Vám nebudou zařezávat do ramen, pokud potřebujete větší velikost košíčků, je spousta prodejen, které nabízí větší velikosti.
2)      Pokud Vás trápí větší bříško, které je snad nejproblémovější partií vůbec– i to se dá opticky zmenšit, místo volných, plandavých triček, halenek a svetrů můžete zkusit tuniky, které se dnes vyrábí ve všech možných barvách s různými vzory, zkuste takové, které jsou pod ňadry trochu nařasené, tím bříško opticky zmenší, také abyste tedy využili volné halenky, které máte doma, můžete, ale pod prsa si k ní vezměte pásek, nejlépe takový, který upoutá pozornost sám od sebe, pásek halenku trochu nařasí, stejně jako je to u tuniky, a bříško také opticky zmenší. Pokud rády nosíte šaty, zvolte zavinovací střih, takové šaty mohou být klidně elastické, díky zavinování totiž nařasená látka Vaše bříško pěkně schová. U sukní volte tzv. áčkový střih, vždy ale volte sukni s vyšším pasem, pokud k ní zvolíte halenku, kterou zastrčíte ledabyle za pas, outfit bude vypadat dokonale.
dívka v černém
3)      Černá sice opticky zeštíhluje– neoblékejte se však pouze do černé a už vůbec ne mít celý outfit v černé barvě, pokud se rozhodnete pro černou, vždy druhý kousek oblečení volte v jiné barvě a nezapomeňte k černé barvě, hlavně, co se týká halenek, na nějaké doplňky, výborné jsou dlouhé korále, k dostání jsou ve všech možných barvách a tvarech.
4)      Pokud máte silnější lýtka– zkuste boty na podpatku, nemusí to být deseticentimetrové jehlové podpatky, zvlášť pokud v nich neumíte chodit, výborně poslouží i boty na klínku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup