Pozor na správný výběr učebnic aneb jak neudělat chybu

0 Comments

Začátky školního roku jsou velmi náročné na nákup všech potřebných učebnic, sešitů a dalších pomůcek. Není nutné nechávat nákup na poslední chvíli. Dokonce není ani nutné složitě běhat po kamenných obchodech s knihami. Přesto můžete skvěle nakoupit učebnice pro střední školy, samozřejmě i pro učební obory, základní školu atd. Stačí navštívit velmi dobře uspořádaný e-shop s ucelenou nabídkou a v podstatě získáte vše potřebné. Dokonce tato služba funguje jak pro studenty, tak školy, což je další výhoda. Žáci nebo studenti mohou mít kompletní sjednocené učivo a pomůcky. Přesto je velmi důležité dodržet určitá pravidla, která spočívají ve správném výběru učebnice. Je logické, že učebnice pro gymnázia jsou úplně odlišné, než například knihy určené pro učební obory nebo základní školy.

PS-ucebnicemapy

Čemu věnovat pozornost?

Dokonce ani všechny střední školy nemají stejné učebnice. Je pravdou, že vyučující si řeknou svoje požadavky a rodiče by se měli držet instrukcí. Poté nebude v lavicích jejich dítko zmateno, že jeho učebnice je úplně jiná a pro studium nevhodná.
· Přesný název učebnice – pokud to má být například matematika pro střední školy, tak správným vodítkem budou učebnice pro střední školu.
· Nakladatelství – další vodítko za správným cílem. Učebnici může vydat jakékoliv nakladatelství, nicméně jen to správné bude pro vás ideální.
· Jména autorů – ty jsou nesmírně důležitá a jen doplní mozaiku. Některé studijní materiály jsou celkem jasné, ale potom taková chemie pro střední školy nemusí odpovídat vůbec představám vyučujícího. Jen tím, že i zde bude rozdílný jak název, tak autor.

cj-prehled

· Rok vydání – to je sice ten poslední střípek, ale bohužel i ten může ovlivnit vzhled učebnice. Pokud bude rozdílný od požadované verze, bude lepší to zkonzultovat s vyučujícím.
E-shop s bohatým výběrem učebnic pošle vybrané tituly na vámi zadanou adresu a jak sami již můžete tušit, tak je to nejjednodušší a nejrychlejší způsob. Navíc překvapí i nízké poštovné, případně může být i zcela zdarma.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup