Venkovní žaluzie nejen pro zastínění

0 Comments

Moderní technologie zasáhly i do možností instalací venkovních žaluzií. Jedním z nejnovějších a stále oblíbenějších trendů v této oblasti je tepelně izolační box pro venkovní žaluzie. Jedná se o kvalitní a propracovaný stavební prvek, který má celou řadu výhod. Ty se odvíjejí především od materiálu, ze kterého jsou boxy vyrobeny. Purenit vyniká vysokou odolností a zároveň je velice lehký a pevný.

_MG_8041 (1)

· Celá instalace probíhá tak, že se nejprve osadí podomítkové boxy a poté se po dokončení fasády montují žaluzie.
· Díky integrovanému systému vodících lišt je odstraněno pracné skrytí vedení lamel.
Venkovní žaluzie vás ochrání nejen před slunečními paprsky, ale také vám zajistí dostatek soukromí a sníží množství hluku i v rušné části města. Použité materiály, kterými jsou Purenit a PIR izolant zajistí, že jsou i takzvané tepelné mosty skvěle izolovány a boxy se snadno zapraví do omítky nebo i do obkladu. Purenit je oblíbeným materiálem také z důvodu snadné montáže.

kastlik-na-zaluzie

Žaluzie sníží náklady na provoz bytu

Druhou součástí jsou samotné žaluzie. Tento nejvíce viditelný prvek je možné vybírat ze tří druhů v závislosti na tvaru lamel.
· Lamely jsou rozdělené podle toho, jaký tvar písmena připomínají.
– Cetta – C
– Setta – S
– Zetta – Z
Veškeré nabízené lamely jsou vyrobené z kvalitního hliníku s nástřikem. Žaluzie Setta a Zetta jsou doplněny gumou po obvodu lamel. Díky tomu žaluzie ve staženém stavu stíní a odhlučňují efektivněji. Venkovní žaluzie s purenitovým boxem nejen, že snižují teplotu v letních měsících, ale také zabrání tepelným únikům v zimním období.
o Díky tomuto modernímu prvku můžete tedy ušetřit nejen náklady za topení, ale také jím můžete plně nahradit klimatizaci.
o Velkou výhodou je také to, že si můžete naklopit lamely tak, aby do místnosti pronikalo jen tolik světla, kolik je žádoucí, a přitom můžete zabránit pronikání venkovního tepla.