Pro každý dům

0 Comments

1. Úvod o slunci
– Slunce dává všem sílu do života. Umí rozkvést květiny, umí nasytit stromy a také cokoliv zeleného, aby to žilo a produkovalo fotosyntézu, protože k ní je právě sluneční záření zapotřebí. Bez slunce bychom se zřejmě neobešli a často bychom bez něj ani neměli dobrou náladu, protože to jistě vidíte i sami na sobě, že v období zimy, kdy je pošmourno a zamračeno a slunce nevyjde pár dní nebo týden, tak jsme celí nevrlí, jakoby bez nálady nebo spíše s náladou spací, protože se nám nic nechce dělat a jako kdybychom ani neměli sílu.

2. Náš domov
– Bydlíte v soukromém rodinném domečku? Máte zahradu, na které se můžete denně těšit z čerstvého vzduchu a krásně čisté přírody? Pak jistě máte i kousek prostoru například za domem, kam si chodíte sednout a odpočinout. Jen tak s kafíčkem v ruce nebo s ledovým drinkem pokud je zrovna léto. Možná také už delší dobu přemýšlíte nad tím, jak to vyřešit, abyste zde měli stínek. Nemusíte pořád šoupat s lavičkou tam, kde se zrovna trochu stínu vyskytuje, ale můžete si jej velice snadno vytvořit s naší malou pomůckou .
3. Vybrané produkty, které jsou vhodné
– Markýzy jsou vhodné ke každému domu. Můžete si je nechat vyrobit dokonce přesně na míru, takže nemusíte mít vůbec starost, jak se vám tam vejde nebo jestli potřebujete zrovna větší či menší. Jsou velice kvalitním produktem a chrání tak před nežádoucím sluníčkem. Také mohou dotvářet celkový vzhled domu, takže si jistě budete vybírat jak barvu, tak typ nebo styl. Všechno je možné zařídit podle vaší představy. Je zde také možnost tuto praktickou pomůcku nainstalovat k restauracím, barům, hotelům, na různé terasy či kamkoliv jinam.

Mohou se vám přizpůsobit na míru

Tento stínící prvek, který se skvěle hodí i na balkony či terasy, se rozděluje do dvou skupin. Pevné a pohyblivé. Pohyblivé se dále mohou dělit podle pohonů. Zde najdete markýzy s ručním pohonem a také markýzy s elektrickým pohonem.