O klimatizaci se Vám postarají

0 Comments

Když si kupujete byt v nově postaveném domě s několika podlažími, určitě už bývá zabudována klimatizace, nebo je pro ni a pro její případné rozvody alespoň vytvořeno místo. To je výhoda. Když jste majitelem takového domu, pak se o něj musíte dostatečně starat.

Vzhledem k tomu, že i při nejlepší vůli výrobce, který produkuje kvalitní výrobky, se může stát, že některé z nich nemusí vydržet provoz na garantovanou dobu do prvního povinného čištění. A co když právě Vy si vytáhnete toho černého Petra a padne ta nepříjemnost na Vás?

Venku je vedro, ani lístek se nehne a Vaše klimatizace je nefunkční. Co teď? Nedá se nic dělat, musíte se obrátit na servis klimatizací. Pravda, je to nepříjemné, protože už je pozdní odpoledne, a kde budete teď hledat někoho, kdo Vám klimatizační zařízení spraví? Ještě štěstí, že není víkend! To byste museli čekat další dva dny!

Jste na omylu!

Budete-li smluvním partnerem společnosti, která Vám klimatizační zařízení zabudovala, pak je pro Vás servisní technik připraven i v případě havárie po celý týden, a to ve dne, v noci. Jak se Vám to líbí? To je služba, co?

Bytové klimatizace všech typů jsou pro ně jednoduchou záležitostí v případě havárií, či jiných neplech, které Vám klimatizace mohou způsobit.

Nakonec máte garanci

· tříleté záruky na servis,
· samozřejmě i servis po záruce,
· náhradních dílů,
· pravidelných revizí, které vyplývají ze zákona,
· proškolení, jak se zařízením manipulovat,
· poradny v případě nesrovnalostí.

Klimatizace je vážně dobrá věc, která by neměla chybět už v žádné domácnosti. V kancelářích je to docela běžná záležitost. Vyrovnávání chlazeného vzduchu v době horkých letních dnů je vážně přínosné pro lidský organizmus.
Jen je zapotřebí věnovat pozornost všem revizím a opravám, aby nevznikl problém v tu nejnevhodnější dobu. Však znáte Murphyho zákony. Přichází tak nečekaně přesně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup