Pronájem se Vám vyplatí možná víc

0 Comments

Když budete spekulovat o tom, zda se vyplatí, nebo nevyplatí pronájem, třeba elektrocentrály, potom je opravdu nejjednodušší vzít do ruky kalkulátor a ceník dané firmy a počítat. Ale není to jen o výdajích za den. Musíte brát v potaz i ostatní položky.
Jde zřejmě o časovou osu provozu. Ale nejen o ni.
Když se začnete rozhodovat, zda dieselagregát pronajmout, nebo raději koupit, pak si rozmyslete, co je pro Vás výhodnější.

agregát

  • Potřebujete-li dieselagregát pouze sezónně, nebo jen na pár týdnů, už byste se měli o pronájem vážně zajímat. A nemyslete si, že za spolehlivější dieselagregát cena stoupne. Spolehlivé jsou všechny dieselagregáty. Jen ta výkonnost hraje velkou roli. Ale také musíte brát v potaz i zapůjčení kabeláže, rozvaděče, nebo podobné potřeby, aby byl provoz spolehlivý. A za to se také platí. Jenže, jak dlouho bude dieselagregát v klidu, a jak dlouho v provozu? Koupě se zřejmě nevyplatí.
  • Potřebujete-li dieselagregát cenově dostupný ke koupi, protože jej budete zřejmě využívat celoročně, potom musíte zvážit i servis, který potřebuje. Vyplatí se Vám proto takový náhradní zdroj elektrické energie koupit? Budete se umět o něj postarat? Připojovat jej tam, kam potřebujete? Pokud se bez náhradního zdroje neobejdete vůbec, potom je pronájem možná bezpředmětný.

nářadí

V každém případě se cena dieselagregátu odvíjí od časové přímky používání, až po pronajímání ostatních potřeb, které jsou nutné k uvedení do provozu.
Určitě se pronájem dieselagregátů vyplatí při kulturních akcích, nebo při plánované odstávce elektrické energie. Tam se cena dieselagregátů za pronájem určitě vyplatí. Kdo by chtěl několik hodin nepracovat, když nepůjde elektřina Což o to, zaměstnancům by to možná nevadilo, ale majitelům firem by se ušlý zisk zcela jistě nelíbil! A naši silničáři občas připojení na záložní zdroj elektrické energie prostě potřebují. Takže i pro stavební práce je záložní zdroj potřebný.
Nyní záleží jen na Vás, jestli se pro Vaše potřeby cena dieselagregátu za pronájem vyplatí, nebo ne.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup