Věřte, že problém nenastane

0 Comments

Je skvělé, že po dlouhých vyjednáváních, ve kterých se střídaly kompromisy s nařízeními, jste dospěli s majitelem louky ke shodě a Vaše akce má konečně prostor. Nakonec majitel i Vy na akci vyděláte. Nyní Vám ale nastanou teprve povinnosti, které by měly zajistit plynulý chod celé akce. Musíte oslovit několik firem, které budou zajišťovat občerstvení, pořádek a čistotu prostoru. Je Vám tudíž jasné, že bez dodávky elektrické energie to nepůjde, viďte?
Pronájmem elektrocentrály vyřešíte i tento problém!

dieselagregát

Respektive, pronájmem elektrocentrály nevznikne žádný problém!
Vaším úkolem bude jediné. Mít jasně naplánováno, kudy povede náhradní zasíťování louky, aby nikomu zdroj elektrické energie nechyběl! Musíte tudíž myslet:

  • na občerstvovací stánky, které elektřinu určitě budou potřebovat,
  • na hudebníky, aby je bylo slyšet,
  • na osvětlení, aby bylo dostatečně vidět, až se setmí.

Potom už je to hračka. Vše odborníkům vysvětlíte a popíšete a oni si už sami poradí.

žárovka

Bojíte se snad finančních nákladů za pronájem náhradního zdroje elektrické energie? To opravdu nemusíte. Jak byste jinak dostal elektrický proud do míst, kudy nevede jediný kabel na připojení do sítě? A máte tak netradiční místo pro konání akce. Přece byste ji nechtěl přesunout někam, kde se podobné akce konají běžně. Vždyť nebudete nikoho rušit. Místní obyvatelé si na louku dojdou a zbytek návštěvníků se dopraví vozidly. Nakonec určitě uvažujete i s místem pro stany, nebo karavany. Jak rádi si návštěvníci užijí víkend ve volné přírodě! A navíc s akcí, kterou pro ně připravujete. A mohou si dát i alkoholické nápoje, aniž by museli myslet na to, že zanedlouho budou muset usednout za volant svého vozidla! Ne, ne. Pronájmem náhradního zdroje elektrické energie určitě neprohloupíte! A věřte, že finančně Vás to také nepoloží!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup