Stříbrné náušnice: 5 věcí, které byste měly zvážit před výběrem

0 Comments

stribrnekruhovenausnice

Náušnice jsou v dnešní době důležitým doplňkem pro každou ženu. Je to jedno jestli jdete do práce, na nějaké společenské setkání nebo trávíte den se svými přáteli – váš vzhled bude kompletní s pěknými náušnicemi. Mít na sobě skvěle navržené náušnice však nemusí vždy znamenat, že budete vypadat dobře. Je velmi důležité rozlišovat typy náušnic, které si vyberete podle vašeho obličeje a dle typu oblečení. Výběr správných náušnic vám pomůže vytvořit požadovaný dojem.

1. Na jakou událost jdete?

Výběr správného páru náušnic dle události je velmi důležitý. Pár náušnic, který vypadá dobře s vaším pracovním oblečením, nemusí vypadat dobře s vaším společenským oblečením. Kam jdete, má zásadní vliv na to, které náušnice jsou pro tuto příležitost vhodné. Pokud jste pozvány na maškarní večírek, nejžhavější pár kruhových náušnic by se vůbec nechodil. Kancelářské večírky a slavnostní příležitosti vyžadují něco elegantního, ale ne tak luxusního. Denní kancelářské oblečení vyžaduje minimalistický, ale jemný elegantní vzhled – nic lesklého, co by vypadalo jako přehnané. Takže, kromě velikostí, barev, stylů a materiálů náušnic, příležitost je taky velmi důležitá.

2. Náušnice na šroubek

Náušnice na šroubek jsou vhodné jak pro slavnostní příležitosti, tak i do práce. Většina společností má přísný dress code a proto náušnice na šroubek jsou ta ideální kombinace. Tento typ náušnic se nejvíce hodí k formálnímu oblečení, malým černým šatům nebo k vaším oblíbeným džínům. Šroubovací náušnice jsou obvykle malé a mají různé tvary. Pár stříbrných nebo diamantových šroubovacích náušnic dokonale doplní váš celkový vzhled. Pěkné stříbrné náušnice na šroubek najdete v online obchodu klenottv.cz za velmi dostupné ceny.

3. Kruhové náušnice

Toto je jedna z populárních možností, která může být součástí vašeho formálního nebo neformálního stylu oblečení. Obvykle mají kulaté nebo oválné tvary, ale trojúhelníky, obdélníky a čtverce mohou taky dát originální módní vzhled. Pokud se chystáte na služební cestu nebo na méně formální příležitost, kruhové náušnice mohou být pro Vás ten nejlepší výběr. Jsou univerzální a můžete je bezproblémově spárovat s neformálním oblečením. Ke každodennímu oblečení se hodí jakýkoli druh velkých kruhových náušnic, ale nejsou úplně vhodné pro pracoviště. U některých formálních stylů však velké kruhové náušnice vypadají dobře a Vašemu vzhledu dodávají retro dojem.

4. Lustrové náušnice a slzičky

Tyto druhy elegantních náušnic jsou ve formě protáhlé kapky nebo luxusních křišťálových lustrů, visí pod uchem. Zapínají se puzetou. Obvykle jsou vyrobeny z kovů a lesklými drahokamy. Pokud jdete na svatbu, zásnubní večírek svého nejlepšího kamaráda, nebo máte výročí, není nic krásnějšího, než nakombinovat své nádherné šaty s lustrovými náušnicemi nebo slzičkami. Budete se cítit jako princezna, přitahující veškerou pozornost okolí.

5. Na závěr

Stříbrné náušnice jsou vždy skvělým doplňkem vaší kolekci stříbrných šperků. Při výběru berte v úvaze událost, na kterou jdete. Ať už jsou to jednoduché náušnice, náušnice s nádherným designem nebo s drahokamy – krása stříbrných náušnic vždy dodává vašemu celkovému vzhledu tu správnou eleganci. Z velké kolekce Klenot TV si vždy můžete vybrat ty stříbrné náušnice, které se vám nejvíc hodí. Náušnice ze stříbra jsou dokonalým doplňkem k získání okouzlujícího, stylového, ale zároveň jedinečného vzhledu, který jste hledali do dnešního dne.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup