Vše pro milovníky hudby

0 Comments

Hrajete pravidelně v klubech, zábavách nebo na oslavách? Máte kapelu nebo je tvorba hudby vaším koníčkem? Milovníci hudby, ať už jejího tvoření nebo co se poslechu týče, by právě měli zbystřit. Na jednom místě totiž najdete všechno potřebné nejen pro tvorbu hudby, ale i pro kvalitní a plnohodnotný poslech. Užijte si vaši hudební vášeň na maximum díky těm správným doplňkům.

reproduktor

Mixpulty pro amatérské i profi DJ´s

Patříte mezi dýdžeje, které hudba živí anebo je to spíše váš koníček? Amatérští i profesionální dýdžejové si mohou vybrat z široké nabídky mixpultů přesně takový, který bude podle jejich představ. Mixpult si můžete pořídit z široké nabídky známých značek, které se vyznačují vysokou kvalitou a spolehlivostí. S mixážním pultem můžete dělat muziku v klubech, zábavách nebo na oslavách přesně tak, jak ji máte rádi. Kromě dýdžejů je ocení i kapely. Vyberte si kvalitní mixážní pult a užijte si tvorbu hudby opravdu naplno. K mixpultům si můžete pořídit i další doplňky jakou jsou stojany apod. Tyto doplňky vám umožní pohodlnější obsluhu mixážních pultů.

HI-FI reproduktory pro parádní prožitek z poslechu hudby

O váš lepší prožitek z poslechu hudby nebo sledování filmy na vašem domácím kině se postará kvalitní a spolehlivá HI-FI technika. Její nezbytnou součástí jsou HI-FI reproduktory, které zajistí lepší přenos zvuku a tím pádem i kvalitnější celkový dojem z živého koncertu nebo filmu na vaší televizi. V nabídce naleznete různé typy hi-fi reproduktorů. Vybrat si tak můžete sloupové, regálové, středové, efektové nebo třeba bezdrátové. Pro každého se tak najde něco.

bubny

Bicí nástroje pro amatérské i profi bubeníky

Amatérští i profesionální bubeníci si přijdou na své. Nyní si totiž můžete pořídit kompletní vybavení jako jsou bicí nástroje a další doplňky. Bicí a perkuse seženete hned v několika variantách. Můžete si tak pořídit akustické bicí nástroje, bicí nástroje elektronické nebo další doplňky jako jsou paličky, obaly, stoličky, blány a další potřebné příslušenství pro zpříjemnění hry na bicí.