Jak se vyznat v kočárcích

0 Comments

Výrobci skutečně nelení a trh zásobují širokým sortimentem. Je pravdou, že si v současné době vybere každý kočárek přesně na míru. Nejen, aby se líbil, ale rovněž měl i další přínosné benefity. Teď je jen otázkou, jak se v nich vyznat a na co se při výběru zaměřit. A samozřejmě prioritní by neměla být barva, zdali v tom bude mít sídlo chlapec či děvče.

moderni kocarek

  • Hluboké kočárky – tento typ je vhodný pro novorozence a dá s ním počítat tak nejvýše do 8 měsíců. Skvěle se u nich cení jejich pružnost, čímž se dají děti krásně pohoupat, aniž byste se museli obávat o konstrukci. Můžete si vybrat cíleně s počtem koleček a rovněž i podle hloubky korbičky.
  • Sportovní kočárky – opět zde existuje mnoho verzí a záleží na tom, v jakém terénu se budete nejvíce pohybovat a podle toho se zaměřit na výběr. Kočárky jsou vhodné pro děti od šesti měsíců.
  • Dvojkombinace – jedná se v podstatě o 2v1, protože součástí kočárku je sportovní sedačka, nezapomeňte na to, že by měla být i dobře polohovaná, protože tím ochráníte dítě od zdravotních potíží s vývojem páteře.
  • Trojkombinace – 3v1, tato verze je doplněna o autosedačku, která je určena do 13 kg dítěte. Také se přezdívá tato verze jako vajíčko. S nákupem takového kočárku se dá skvěle ušetřit a navíc se musí ocenit i to, že je jeho výhodou snadný převoz, protože do auta se složí pouze rám, do něho se poté zasadí autosedačka z této kombinace.
  • Golfové kočárky – jsou velkým pomocníkem, ale spíše v případě, kdy dítě bude již samo chodit. Svojí konstrukcí jsou hodně podobné sportovní verzi, ale samozřejmě nejsou tak dobře propracované. Na druhou stranu jsou lehounké, skladnější a snadnější pro převoz.

trojkombinace

Kočárky se speciálním zaměřením

  • Kočárky pro dvojčata – není nic neobvyklého, když se narodí dvojčata a výrobci samozřejmě myslí i na tuto variantu. Vybírat se dá opět z různých nabídek, které si vyberete podle vaší priority.
  • Speciální kočárky – jedná se o možné verze kočárků, které se dají skvěle připojit za kolo nebo zase pro změnu pořídit vhodnější verzi na běhání nebo in-line bruslení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup