Kopání do země

0 Comments

Muži jako za starých časů ryjí rýčem, kopou krumpáčem a vyhazují hlínu ven. Celý výkop pak sjede a začíná se znova. Na jaře se začalo kopat, je pomalu ku podzimku a práce stále nejsou hotovy. Tu si jeden zlomil krumpáč, druhý ruku, třetí se nedostavil…

Minibagr

Jo, jsou to starosti, něco vykopat. Samozřejmě, pokud potřebujeme vykopat rigol o hloubce dvacet centimetrů a délkou pět na ukrytí hadice k bazénu, není co řešit. Popadneme rýč nebo motyku a je za chvilku hotovo. Ale co když je třeba kopat výkop pro celé vodovodní potrubí? Nebo plynové. Nebo chcete mít bazén v zemi. Pak už nastávají drobné potíže. Přivolaní kamarádi rádi přijdou místo činu obhlédnout a když pak uslyší co se po nich bude chtít, vzpomenou si na to, že mají hromadu svých záležitostí. Tamhle tomu zemřela tetička z jedenáctého kolena a on musí na funus, druhý musí na neodkladnou služební cestu a třetí alespoň řekne na rovinu, že není magor a odkráčí. A co nyní počít? Kopat se musí. Inu, netřeba zoufat, jen je třeba kliknout na sousloví dále. Ono totiž výkopové práce Praha jsou na takové situace připraveni a nečiní jim žádný problém realizovat jakýkoli výkop. Pokud je k vám možný vjezd mini bagrem, tak tam firemní dělník přijede a vykope. Práce je hotova za pár hodin a vy se nemusíte nikoho prosit.

Lopata u zdi

Může se stát, že však techniku použít nelze. Ať už z nemožnosti dojezdu, nebo pravděpodobnosti nějakého podzemního vedení. Jistě byste neradi překopli kabel vedoucí k nedalekému letišti. Ehm, to byl vtip, samozřejmě, ale že kabely a různé trubky v zemi jsou je fakt. Pro firmu to však neznamená problém, protože i na to jsou vybaveni. Nastoupí skuteční lidé, kteří budou kopat ručně tak, jak jste to měli v plánu s kamarády. Jenže se nebudou vymlouvat, ale makat.

Vidíme tedy, že můžeme mít vykopáno rychle a bezpracně, jen nesmíme zapomenout kontakt na výše popisovanou firmu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup