Laser game – zábava nebo sport?

0 Comments

Karanténa byla dlouhá a řada lidí zpohodlněla. Děti nemusely chodit do školy a mnozí rodiče byli doma z práce. Celá tato situace nahrávala akorát k tomu, aby se z řady obyvatel naší republiky staly závislé osoby na internetu.

Pokud i vy máte pocit, že váš partner, vy nebo vaše děti, trávíte mnoho času na internetu, nastal čas na změnu! Mnoho opatření se již uvolnilo a mnoho uvolňování nás teprve čeká, takže je na čase začít znovu žít!

laserové efekty

Ideálním způsobem, jak zabavit celou rodinu je laser game. Jedná se o malé arény, do kterých se obvykle vejde maximálně 20 hráčů. Hra je podobná paintballu. Taktéž se hraje ve dvou týmech a společným úkolem je sestřelit co nejvíce protihráčů. Nicméně oproti paintballu má laser game řadu výhod. Asi největším plusem je to, že zásah zbraní nebolí. Hráči po sobě střílí laserem, jedná se tak o bezbolestnou variantu hry. Výhodou jsou i skvělé světelné efekty, které hře přidávají na zajímavosti a akčnosti.

Tyto arény naleznete rozeseté po celé naší republice. Například laser game v Praze nabízí i řadu herních módů, ze kterých si můžete vybírat. Jednotlivé módy jsou různě obtížné. Určitě si tak dobře zahrají jak začátečníci, tak pokročilí hráči.

Jednotlivé herní módy se od sebe liší především možností, jakými lze nasbírat cenné herní body, hudbou i počty lidí v týmu. Zkrátka každá hra může být jiná, nemusíte se tak vůbec bát, že by vám tento druh zábavy zevšedněl nebo vás přestal bavit.

laser ve tmě

Laser game má výhodu i v tom, že cvičíte a spalujete kilogramy, aniž byste o tom věděli! Můžete tak bez výčitek tuto hru vyměnit za nudné a drahé skupinové cvičení.

Vzhledem k nedávným událostem se musíme všichni spojit a nastartovat naši ekonomiku. Spojte tedy příjemné s užitečným a zapojte do hry celou rodinu! Věřte, že budete spokojení vy, vaše děti nebo i akční strýček s tetičkou. Zkrátka hru může hrát každý, kdo se nebojí pohybu a nových zážitků.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup