Kosmetické salony a jejich služby

0 Comments

V první řadě je dobré říct, že kosmetické salony vyhledáváme především za účelem relaxace, regenerace a také zkrášlování. Kosmetické salony navštěvují jak ženy, tak i muži, kterých neustále přibývá.
kosmetický salon

Procedury týkající se pleti obličeje, krku a dekoltu

Když zavítáte do kosmetického salonu s tím, že potřebujete určitou proceduru zaměřenou na pleť, kosmetička je profesionál a mile ráda vám poradí, zda je to vhodné pro Váš typ pleti nebo s Vámi zkonzultuje další možnosti ošetření. Nejčastější procedury prováděné na obličeji jsou: ošetření všech typů pleti (nejvíce však pleti v pokročilém věku a problematické aknózní pleti), hydratace a podpůrné opatření při vadách pleti, různé peelingy a masky aplikované na pleť, odstraňování pigmentací, vyhlazování a vyplňování vrásek, masáže obličeje, krku a dekoltu, trvalá epilace, permanentní make-up, barvení obočí, různé metody lepení a barvení řas, denní a svatební líčení (popřípadě i nehtová modeláž či manikúra) a mnoho dalších podle možností kosmetických salonů.

Procedury zaměřené na ruce a nohy

Jak jsme si řekli, můžeme využít i nehtové modeláže (buď akrylové či gelové nehty), manikúry a pedikúry, různých zábalů na nohy a ruce a jejich masáží.
masážní štětec

Procedury zaměřené na celé tělo

Kosmetické salony také nabízí velmi často masáže celého těla, vyjma Nuru masáží a jiných erotických masáží. Jsou to zejména rekondiční, sportovní a speciálně zaměřené masáže na určité oblasti těla nebo na jeho rekonvalescenci či relaxaci.
V některých salonech se můžete setkat i s Mezoterapií vlasů, což je metoda, při které se do pokožky hlavy pomocí mikro jehly vpravují určité podpůrné látky, aby se docílilo opětovnému růstu prořídlých vlasů, regeneraci poškozených vlasů, zabraňuje vypadávání vlasů, atd. Tuto metodu využijí spíše muži, ale i žen na této metodě nejsou výjimkou. Samozřejmě dobrý kosmetický salon, Vám nabídne i koupi určité kosmetiky, aby se problémům předcházelo efektivně i do budoucna a nevracely se. Některé kosmetické salony pořádají i semináře např.: o nácviku metody denního líčení, semináře o péči o daný typ pleti a jiné. Dnes se již také můžeme setkat s tím, že salony nabízí celkovou proměnu, která se tedy týká vlasů, jejich vizáže, kompletního líčení. Buď v rámci jisté akce, kde máte celou proměnu zdarma, nebo za určitý poplatek.